SONOFF S61s venkovní wifi zásuvka matter
Kód: 2026Detailní popis produktu





Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | eWeLink |
| Typ zařízení: | Zásuvka |
| Model: | S61STPF-PM-O |
| Vstupní napětí: | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Maximální proudové zatížení: | 16 A |
| Maximální výkon: | 4000 W |
| Bezdrátové připojení: | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Materiál pouzdra: | PC V0 (ohnivzdorný polykarbonát) |
| Pracovní teplota: | -20℃~50℃ |
| Pracovní vlhkost: | 5% - 95% RH (nekondenzující) |
| Rozměry: | 58*58*100 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS, Matter |
Video
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
