Sonoff SNZB-02D senzor teploty a vlhkosti, recenze.

 

SNZB-02D Inteligentní snímač teploty a vlhkosti s 2,5palcovým LCD displejem , velká tučná čísla pro snadné čtení. A můžete snadno přepínat ℃/℉. Nejen, že můžete rychle zjistit aktuální teplotu a vlhkost, ale můžete také zkontrolovat teplotu a vlhkost v reálném čase v APP.

SNZB-02D

Vestavěný inteligentní senzor švýcarské výroby, přesnost teploty: ±0,2℃, přesnost vlhkosti: ±2%RH. Data se aktualizují každých 5 s, vždy vám poskytují nejnovější změny v prostředí.

Udělali jsme test o????teplota a????přesnost vlhkosti SNZB-02D Zigbee LCD Smart Temperature Humidity Sensor, umístěte 7 SNZB-02D senzorů a Wet Dry Bulb Hygrometer do stejného prostředí. Pak můžeme zjistit, že jejich data jsou v toleranci teploty a vlhkosti.

snzb-02d

Můžete nastavit požadovaný rozsah teploty nebo vlhkosti. Jakmile teplota nebo vlhkost překročí přednastavený rozsah, obdržíte okamžité upozornění z APP.

 

SNZB-02D

Pojďme se podívat na video o rozbalení a párování.

 

 

K dispozici jsou ikony indikující podmínky horkého/studeného/suchého/mokrého vzduchu, které vám připomenou, abyste podle toho upravili zvlhčovač nebo odvlhčovač, abyste dosáhli optimálního pohodlí, a také ikony napájení, abyste věděli o aktuální spotřebě energie, což vám umožní včas vyměnit baterii.

SNZB-02D

Funguje také s Alexa a Google Home, takže můžete snadno zjistit teplotu nebo vlhkost kdykoli a kdekoli pouhým dotazem svého hlasového asistenta.

Přidejte chytrou kameru na domovskou stránku SNZB-02D prostřednictvím aplikace, pak můžete současně sledovat teplotu a vlhkost skleníku a jeho monitorovací obrazovku.????

Až půl roku bezplatného cloudového úložiště, data jsou přesná na hodinu, můžete zobrazit datum teploty a vlhkosti podle dne, měsíce a roku a data lze exportovat jako soubory.

Pokud jde o kompatibilitu, lze SNZB-02D přidat do Home Assistant pro ovládání pomocí doplňku eWeLink. Ke svému fungování potřebuje rozbočovač Zigbee. Podporujte rozbočovače Zigbee, které používají protokol Zigbee 3.0, kompatibilní s většinou rozbočovačů.

3 možnosti montáže pro vás – stolní stojan / magnetická zadní strana / lepidlo 3M, splňují vaše různé potřeby umístění.

 
Umístěte senzor kamkoli si přejete, jako je obývací pokoj, dětský pokoj, kuchyň, skleník, kytarová místnost, terárium pro plazy, humidor, sklep nebo inkubátor. Jeden senzor pro široké použití.

Pokud hledáte cenově dostupný senzor teploty a vlhkosti nebo se chystáte koupit senzor pro sledování teploty a vlhkosti v dětském pokoji nebo inkubátoru atd., SNZB-02D je určitě vaše nejlepší volba.