Sonoff TH Elite a jeho recenze.

SONOFF TH Elite je inteligentní spínač pro sledování teploty a vlhkosti na základě ESP32.

elita

Technické specifikace:

Název: TH Elite 16A / 20A
Model: THR316D / THR320D
Vstup / Výstup:
THR316D: 100-240V ~ 50 / 60Hz 16A max
THR320D: 100-240V ~ 50 / 60Hz /80Hz 20A

Wifi
Materiál: PC82 V10A max. n 2,4 GHz Barva: Bílá
Suchý Kontakt: 5-30 V, max. 1A

S LCD obrazovkou monitoruje TH Elite teplotu a vlhkost v reálném čase, jakmile dosáhnete přednastavené prahové hodnoty nebo změny stavu zapnuto/vypnuto zařízení, obdržíte push notifikaci na váš telefon.

 

SONOFF TH Elite byl navržen tak, aby byl schopen připojit zařízení s vysokým zatížením 20A Max.

Tradiční termostat se suchým kontaktním výstupem je možné nahradit TH Elite, ovládat kotel nebo jakýkoli jiný topný systém ovládaný běžným spínačem.

 

elita

S SONOFF TH Elite můžete vidět historické údaje o teplotě a vlhkosti 6 měsíců s přesností na hodinu shromážděné v archivu. Archiv lze stáhnout ve formátu xsl.

elita

Prostřednictvím chytré scény, teploty, vlhkosti, zapínání, vypínání podporuje TH Elite nastavení jako spoušť, zapnutí, vypnutí, inverze při provádění akcí. Podporuje přidání zařízení SONOFF do Home Assistant pro ovládání a automatizaci prostřednictvím doplňku eWeLink. Je možné nastavit upozornění při změně stavu zařízení.

SONOFF TH Elite podporuje tři typy senzorů pro sledování teploty a vlhkosti: senzor teploty a vlhkosti THS01, vodotěsný teplotní senzor DS18B20 a senzor půdní vlhkosti MS01. Konektor senzoru je upgradován na RJ11 a podporuje hot plug, díky čemuž je připojení stabilnější a spolehlivější.

Prodlužovací kabel snímače RL560 může připojit snímače teploty a vlhkosti SONOFF pro prodloužení vzdálenosti vašeho zařízení. THS01, DS18B20 lze rozšířit na 60M a senzor půdní vlhkosti MS01 lze rozšířit na 10M.

Senzor TH01

 • Typ senzoru: senzor teploty a vlhkosti
 • Typ konektoru: RJ11 4P4C
 • Rozsah měření teploty: –40 ℃ ~ + 85 °C
 • Rozsah měření vlhkosti: 0 ~ 100 % RH
 • Délka kabelu: 50 cm

Senzor DS18B20

 • Typ snímače: vodotěsný snímač teploty
 • Typ konektoru: RJ11 4P4C
 • Pracovní teplota: -55 ℃ ~ + 125 ℃
 • Délka: 50 cm

senzor MS01

 • Typ senzoru: Senzor půdní vlhkosti
 • Rozsah měření vlhkosti: 0 ~ 100 % RH
 • Rozsah provozních teplot: 0 ℃ ~ 60 °C
 • Délka kabelu: 50 cm

Prodlužovací kabel snímače RL560

 • Odpor vodiče: max. 10Ω
 • Izolační odpor: min.5MΩ
 • Délka: 5m délka kabelu a max. Prodloužitelná délka 60m.

Kromě aplikace eWeLink SONOFF TH Elite plně podporuje hlasové příkazy zadávané přes Alexa nebo Hey Google, podporu IFTTT a Home Assistant.

  SONOFF TH Elite lze použít v různých systémech a pracovních oblastech všude tam, kde je potřeba hlídat teploty a/nebo vlhkost a na základě zjištěných parametrů zapínat či vypínat jakékoliv elektrické zařízení. Podporuje ovládání LAN. Můžete si nastavit 8 automatických ovládacích programů pro úsporu elektrické energie a vytvoření příjemného prostředí.

   Snadno se připojuje a je intuitivní a má jednu z jeho silných stránek v jeho snadném použití.

    V horní části je také vstup pro zástrčku RJ11, kam se připojí senzory, které si uživatel může vybrat podle svých potřeb. Na přední straně jsou kromě displeje LED diody indikující stav a wifi připojení a také tlačítko, kterým můžete ručně aktivovat nebo deaktivovat relé uvnitř zařízení.

     Ve spodní části SONOFF TH Elite máme dvě svorky pro vstup napájení (fázový a nulový) a dvě svorky s přerušeným výstupním výkonem, kam připojit zátěž. v horní části je malá svorkovnice pro připojení zařízení, která ke svému spuštění potřebují čistý kontakt (např. kotel).

      Před zapojováním se vždy doporučuje odpojit napájení.

       Spojení s aplikací eWeLink probíhá jako nyní u většiny nových produktů SONOFF, tj. přes bluethoot.

        SONOFF TH Elite se svými malými rozměry může být umístěn v jakékoli části prostředí, kde má plnit svůj úkol a možnost zavěsit jej na jídelní bar znamená, že jej lze umístit do elektrického panelu.

         Závěry:

         SONOFF TH Elite opět představuje výsledek dosažený společností SONOFF ve snaze poskytnout uživatelům platný, přesný a spolehlivý produkt za dostupnou cenu. A jako vždy je vhodný i pro méně zkušené uživatele. Všestranný produkt vhodný pro potřeby těch, kteří musí sledovat teploty a/nebo vlhkost a potřebují ovládat zařízení na základě změn v posledně jmenovaných.