eWeLink 2 kanálový spínač dvoukanálový wifi spínač
Popis
- kompatibilita s Amazon Alexa, Assistant Google, IFTTT, Google Nest
- možnosť zvoliť si dva pracovné režimy na výstupe, Self-locking - stlačením sa zmení stav alebo Inching (zapnutie alebo vypnutie na 1 sekundu)
Hmotnosť | 0.1 kg |
Napětí | DC/AC 7V~32V AC 85-250V |
Způsob připojení | Wi-Fi 2.4ghz b/g/ n+Bluetooth |
Maximální spínaný proud | 10A |
Provozní teplota | 0ºC-40ºC |
Rozměry | 7,5 cm x 2,74 cm x 2,3 cm |
Maximální čas sepnutí relé | 15 ms |
Pridať komentár
J
Vice kanalu?
Jan
Ahoj, potrebuji neco podobneho (wifi pres internet, 12V, sepnutelny vystup na 5 sekund)
ale jake jsou moznosti, kdyz chci 5 relatek?
2 je pro me malo. Rekneme ze chci otevirat 5 dveri…
Mate i Tuya?
T
Stará verze
Tom
Dobrý den.
Mám tento modul asi dva roky a nyní ho chci připojit a má nejspíše starý SW. Měl jsem ho doma jako náhradní tak jsem ho ani nepřipojoval. eWeLink ho připojí, ale už nedokončí registraci. Nahlásí mi, že je se musí aktualizovat sw, Když ho připojím jako HotSpot tak se eWeLink aktualizuje toto zařízení ,ale nedokončí. Můžete mi poradit co s tím? Moc děkuji.
RD
Inching čas
Rostislav Dvořák
Dobrý den, je funkce Inching trvale nastavena na 1s, nebo ji lze změnit i na jiný čas. Díky za odpověď.
S
Inching čas
Smart-switch.cz
Dobrý den, čas této funkce je možné nastavit od 0,5s - 3600s.
T
Kombinace se SNZB-01
THK
Zdravím, chci se jen ujistit, zda půjde tento spínač v aplikaci ewelink zkombinovat s tlačítkem SNZB-01. Nenašel jsem ho u Vás v Zigbee variantě (ale i kvůli dosahu bude asi wifi varianta jistější, pohon vjezdové brány), ale rád bych pomocí tlačítka následně ovládal oba kanály a volil tak částečné či plné otevírání brány. Děkuji!
S
Kombinace se SNZB-01
Smart-switch.cz
Dobrý den, ano, většina zařízení pod ewelink jde kombinovat s dalašími pod ewelink, tak že i tato kombinace bude fungovat. Mimochodem i tuto verzi máme v modifikaci zigbee.