Inteligentné vianočné osvetlenie TUYA
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mnoho svetelných režimov a úprav.




Dodatočné parametre
| Kategória: | Inteligentné osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Aplikácia: | TUYA/Smart-Life |
| Napájení: | 5V DC / 1A (běžná USB nabíječka, zdroj není součástí) |
| Pracovní teplota: | -20ºC-60ºC |
| Délka RGB řetězu: | 10m |
| Životnost: | 40000 |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Stupeň ochrany: | IP44 (odolné vůči stříkající vodě) |
| Spotřeba: | 9W |
| Efektivita: | 12lm/W (6-8lm/dioda) |
Video
Pridať komentár
Výpis diskusií
PB
Kolik LED?
Petr Báša
Dobrý den, rád bych se zeptal, kolik LED ten řetěz vlastně obsahuje? Předem děkuji za odpověď.
Š
Délka osvětleného kabelu
Štěpánka
Dobrý den, jaká je prosím délka osvětleného kabelu? 10m je včetně přívodního kabelu?
Děkuji
S
Délka osvětleného kabelu
Smart-switch.cz
Dobrý den, barevný řetěz je 10m dlouhý, přívodní kabel je mimo tento údaj.
F
Sonoff bridge
FD
Pujde ovladat i pres sonoff bridge? I aplikaci ewelink? Dekuji za odpoved.
S
Sonoff Bridge
Smart-switch.cz
Dobrý den, bohužel nepůjde ovládat pod eWeLInk ani přes bridge, k ovládání se používá aplikace Smart Life nebo Tuya.
