Sonoff zigbee šikovný vodný ventil
Súvisiaci tovar
Podrobný popis




Dodatočné parametre
| Kategória: | Sonoff |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Aplikácia: | eWeLink |
| Napájení: | 6V |
| Baterie: | 4x 1,5V AA (běžná tužková baterie) |
| Stupeň krytí IP: | IP55 |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4.2.4GHz |
| Pracovní vlhkost: | 5-95% RH, nekondenzující |
| Pracovní teplota: | 5 °C - 60 °C |
| Typ závitu: | SWV-BSP (EU verze) |
| Velikost závitu: | 3/4" |
| Pracovní tlak: | 0,06 - 0,8MPa (0,6 - 8 bar) |
| Rozměry: | 152x100x46mm |
Video
Video
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
