Intelligent Yeelight W1 GU10 žárovka stmívatelná

1 hodnocení
 
  • 1 z 5
 
  • Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi
  • barevná, stmívatelná wifi žárovka
  • kompatibilní s app Yeelight, eWeLink, Smartthings
  • návod na spárování s eWeLink zde
  • ultra nízká spotřeba v pohotovostním režimu 0,23W
  • wifi připojení do vaší domácí sítě
  • nastavení jasu, kategorie F, svítivost 350lm
Dostupnost Objednáno
Cena 247,11 Kč bez DPH
299 Kč    
Značka Yeelight
Kategorie Chytré osvětlení
Záruka 2 roky
 

Yeelight GU10 Dimmable - chytrá, energeticky úsporná žárovka

Chytrá stmívatelná žárovka Yeelight GU10 nejen fantasticky osvětlí místnosti ve vaší domácnosti, ale také vám umožní nastavit jas světla. Její instalace je velmi snadná a díky dálkovému ovládání a možnosti seskupování je její používání ještě snazší a příjemnější. Zařízení je také energeticky úsporné - v pohotovostním režimu spotřebuje pouze 0,23 W. Při jeho používání se proto nemusíte obávat vysokých účtů za elektřinu.

12Yeelight/YLDP004/1

 

Nastavení jasu světla

Jednou z nejdůležitějších funkcí žárovky je nastavení jasu světla, které generuje. Pomocí této možnosti můžete osvětlení snadno přizpůsobit svému vkusu, potřebám nebo zvláštní příležitosti. Nastavte velmi jasné světlo, když se potřebujete na chvíli soustředit - například při práci nebo studiu. Dáváte přednost relaxaci a odpočinku? Zvolte měkké světlo, která podporuje klid.

12Yeelight/YLDP004/2

 

Dálkové ovládání osvětlení

Přidejte žárovku do aplikace Yeelight a získejte nad ní dálkové ovládání. Jakmile tak učiníte, získáte možnost zapínat a vypínat světlo pomocí chytrého telefonu, nastavovat jas, nastavovat rozvrhy nebo vytvářet scény. Výrobek je také kompatibilní s aplikacemi Google Assistant, Amazon Alexa a Samsung SmartThings, takže vám s jeho ovládáním může pomoci i váš chytrý asistent.

12Yeelight/YLDP004/3

 

Seskupte žárovky a užijte si ještě pohodlnější ovládání

Věděli jste, že nemusíte ovládat každou žárovku zvlášť? Pokud chcete, využijte možnosti seskupit zařízení a ovládat jich libovolný počet současně. Úhel rozložení světla stmívatelných žárovek GU10 je 36°, takže se vyplatí například v obývacím pokoji nebo v ložnici jich nainstalovat několik a poté je seskupit a libovolně nastavit jejich provoz podle příležitosti. Tímto způsobem osvětlíte místnosti ve svém domě přesně tak, jak chcete.

12Yeelight/YLDP004/4

 

Nainstalujete ji bez problémů

Navzdory svým velkým schopnostem se přístroj velmi snadno používá. Jeho instalace také není příliš problematická. Stačí žárovku zašroubovat, poté ji připojit k Wi-Fi a v několika jednoduchých krocích nakonfigurovat - celým procesem vás provede aplikace Yeelight. Od pohodlného ovládání chytrého osvětlení vás dělí jen pár okamžiků.

12Yeelight/YLDP004/5

 

Úspora elektřiny a peněz

Energeticky úsporná stmívatelná žárovka GU10 je levná a šetrná k životnímu prostředí. V pohotovostním režimu nespotřebovává mnoho proudu a její maximální příkon je pouze 4,8 W. To znamená, že se jejím používáním nemusíte obávat vysokých účtů. Stmívatelná žárovka GU10 vám nejen poskytne osvětlení snů, ale také ušetří elektřinu a peníze!

12Yeelight/YLDP004/6

 

Rozměry amplionu Ø50x54 mm
Svítivost 350 lm
Teplota barev 2700 K
Napětí 220-240 V ~ 50/60 Hz
Jmenovitý výkon 4,8 W
Pracovní vlhkost 0-85 % rF
Pracovní teplota -10 °C - 40 °C
Stupeň krytí IP IP20
Způsob připojení WLAN IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz
úhel svitu 36°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: