Tuya RGB ambientní osvětlení
Kód: 1081Související produkty
Detailní popis produktu
Synchronizace s hudbou, příklady umístění za TV.


Předdefinované scénáře.

Dálkový ovladač a jeho funkce.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Osvětlení / žárovka |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Kategorie zařízení: | Led pásky a designová světla |
| Rozměry: | 300x75x32,8mm |
| Krytí: | IP40 |
| Výkon: | 2x3,5W |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
