Tuya Star projektor
Kód: 1087Související produkty
Detailní popis produktu






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Pracovní napětí: | 230V AC |
| Rozměry: | 162x80x162mm |
| Výkon: | 5V 1A (5W) |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
Video
Diskuze
Výpis diskuzí
L
Kompatibilita s aplikací eWelink
Lukáš
Dobrý den, je možné použít k ovládání aplikaci eWelink? Nechci přidávat další aplikaci. Děkuji. Aleš
A
Kompatibilita s aplikací Smart Life
Aleš
Je možno použít pro ovládání aplikaci Smart Life ?
S
Kompatibilita s aplikací Smart Life
Smart-switch.cz
Dobrý den, ano je možné použít i Smart Life, informaci jsem doplnil do popisku.
J
TUYA STAR PROJEKTOR
Jindřiška
Dobrý den, je součástí balení také dálkový ovladač, nebo je možné ovládání pouze přes aplikaci a tudíž nutnost 2,4 GHz wifi? Doma se mi totiž telefon automaticky připojuje již jen na 5 GHz wifi. Děkuji
S
Tuya star projektor
Smart-switch.cz
Dobrý den, projektor se dá ovládat pouze mobilem, není k němu DO, ale můžete ho ovládat aplikací v mobilu odkudkoliv na světe, nevadí tedy, že jste na jiné wifi, můžete tedy pohodlně ovládat projektor i když na wifi vůbec nejste.
-1.png)