eWeLink wifi pokojový termostat 16A
Kód: 1164/BDetailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wifi termostaty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | eWeLink |
| Maximální zátěž: | 16A |
| Napájení: | 95V-240V AC (50/60Hz) |
| Materiál: | PC + ABS (zpomalovač hoření) |
| Klidová spotřeba (stand-by): | 1,5W |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
| Rozměry: | 86 * 86 * 41 mm |
| Ovládání: | kapacitní displej |
| Rozsah teplot: | 5-35℃ |
| Maximální spínaný proud: | 16A |
| Externí čidlo: | NTC čidlo (součást balení) |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

