Tuya chytrý knoflík
Kód: 1200Související produkty
Detailní popis produktu


Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Ostatní |
| Komunikační protokol: | Zigbee 3.0 |
| Podle účelu: | Tlačítka a ovladače |
| Typ baterie: | CR2032 3V |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Pracovní teplota: | -10℃~40℃ |
| Pracovní vlhkost: | 90%RH |
| Životnost baterie: | 1 rok |
| Rozměry: | 40x40x26mm |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
