Tuya control panel 3.5 Mini
Kód: 1908Detailní popis produktu

Vstup: 100–240 V~; 50/60 Hz Bezdrátový protokol: Wi-Fi, Sigmesh, IR Maximální celkové zatížení: 600 W Maximální zatížení na kanál: 200 W Frekvenční pásmo: 2400–2483,5 MHz Maximální vysílací výkon rádia: 20 dBm Provozní teplota: 0 °C ~ 40 °C Provozní vlhkost: 5 % až 90 % relativní vlhkosti (bez kondenzace)






Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ ovládání: | Infra red (IR) |
| Displej: | Úhlopříčka: 3,5" |
| Rozlišení: | 320 × 480 px (běžné u této kategorie) |
| Operační systém: | Tuya vlastní systém (light OS) |
| Procesor: | ARM Cortex |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| BLE bridge: | Bluetooth / BLE / BLE Mesh brána |
| Doplnky: | Vestavěný IR blaster pro ovládání IR spotřebičů (TV, klimatizace, audio) |
| Instalace: | standardní 86mm instalační krabice |
| Napájení: | AC 100–240 V |
| Rozměry: | 86x86mm |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)