Tuya hydroponická farma pro pěstování rostlin
Kód: 1671Detailní popis produktu




Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Zahrada |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Rozměry: | 35,56 cm * 23,62 cm * 10,67 cm |
| Napájení: | DC /12V / 2,0A |
| Výška zasouvacího sloupku lampy: | 41,91cm |
| Výkon LED světla: | 20W |
| Objem nádržky na vodu: | 5L |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
