Tuya RF senzor k meteostanici
Kód: 1734Související produkty
Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Typ zařízení: | Senzor / čidlo |
| Komunikační protokol: | RF 433 |
| Napájení čidel: | 2x AA 1,5 baterie |
| Dosah senzoru: | 100m v otevřeném terénu |
| Rozsah detekce teploty: | -10 °C~60 °C |
| Rozsah detekce vlhkosti: | 0%-99% RH |
| Přesnost: | ±0,3°C/ ±3%RH |
| Rozměry: | 72*25*20mm (snímač) |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
