Tuya Smart Gas Detektor plynu a kouře
Kód: 1580Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Senzor / čidlo |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Pracovní teplota: | -20℃~+80℃ |
| Napájení: | 5V a 1A |
| Způsob připojení wifi: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| Hmotnost: | 100g |
| Rozsah CO (oxid uhelnatý): | 0-500ppm |
| Plyn(CH4) Rozsah měření: | 0-20 LEL% |
| Rozměry: | 100x100x35mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
