Tuya venkovní wiFi alarm siréna

1 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 
  • Tuya hlasitá siréna o výkonu 120 dB, která upozorní na jakýkoli pokus o vloupání
  • Červené a modré LED světla, které zvyšují viditelnost alarmu a odstrašují nezvané hosty
  • Vodotěsný design IPX5, který odolává povětrnostním vlivům a zajišťuje dlouhou životnost
  • Vestavěná baterie, která zajistí nepřetržitý provoz i v případě výpadku proudu
  • Snadná instalace bez nutnosti kabelování nebo složitého nastavení
  • Podpora více uživatelů a sdílení přístupu s rodinou nebo zaměstnanci
Dostupnost Objednáno
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 500 Kč (–33 %)
Cena 825,62 Kč bez DPH
999 Kč
Značka Tuya
Webová stránka značky tuya.com/
Kategorie TUYA/SMART LIFE
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Chcete zvýšit bezpečnost svého domova? S tím vám může pomoci venkovní poplašná siréna! Díky možnosti volby typu alarmu si jeho chod přizpůsobíte svým preferencím. Navíc vykazuje voděodolnost IPX5, takže jej můžete snadno nainstalovat venku. Díky solárnímu nabíjení a speciální aplikaci bude používání budíku ještě pohodlnější.

Neo/NAS-AB06W/1

Spolehlivá ochrana

Venkovní alarmová siréna je pokročilé bezpečnostní zařízení, které poskytuje zvýšenou bezpečnost díky 2,4GHz Wi-Fi připojení a technologii Bluetooth 5.0. Rychlá reakce sirény na pokus o narušení z ní dělá spolehlivý způsob, jak odradit narušitele. Siréna vydává hlasitý zvuk a intenzivní světlo dosahující 95 dB na vzdálenost 1 metr a 90 dB na vzdálenost 3 metrů. Kromě toho byl do zadní části krytu zabudován alarm proti neoprávněné manipulaci, který chrání zařízení před manipulací a poškozením, což výrazně zvyšuje bezpečnost.

Neo/NAS-AB06W/7

Různé typy alarmů

Venkovní poplachová siréna nabízí různé možnosti poplachu, které splňují individuální potřeby uživatelů. Hlasový alarm spolehlivě varuje před potenciálním nebezpečím. Světelný alarm je na druhé straně další formou varování, které vydává světlo, když je detekován pokus o narušení. Posledním typem poplachu je světelný poplach, který kombinuje výhody dvou dříve popsaných typů poplachů tím, že v nouzové situaci vydává zvuk i světlo, čímž zvyšuje šanci na úspěšné odstrašení narušitelů.

Neo/NAS-AB06W/3

Komfort používání

Venkovní poplachová siréna je navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost. Je vybaven dobíjecí lithiovou baterií a solárním panelem a díky solární energii může být připraven k práci již za 6-8 hodin. Díky nízkoenergetickému čipu se siréna vyznačuje nízkou spotřebou energie, která se promítá do dlouhé doby provozu – až 365 dní nepřetržitého provozu. Voděodolnost IPX5 znamená, že zařízení lze instalovat venku a používat i za deštivých dnů, aniž by se museli obávat poškození. Jednoduchá montáž zaručuje rychlou a snadnou instalaci, která ještě více umocňuje uživatelský zážitek.

Neo/NAS-AB06W/2

Ještě více možností

Venkovní poplachová siréna nabízí řadu ještě pokročilejších funkcí, které zvyšují aplikační možnosti a uživatelský komfort. Speciální aplikace vám umožní snadno spravovat a ovládat zařízení odkudkoli. Siréna funguje ve spojení s chytrými zařízeními Tuya, což vám umožňuje vytvářet chytré scény a provozovat více scénářů. A co víc, najde uplatnění na mnoha místech, jako je zahrada, škola, parkoviště nebo pracoviště. Sdílení zařízení s rodinou vám umožní vytvořit chytrou domácnost společně se členy vaší rodiny a zasílání notifikací na váš smartphone nebo tablet zaručuje okamžité informace o potenciálních hrozbách. Díky těmto pokročilým funkcím je poplachová siréna ještě užitečnější a všestrannější.

Neo/NAS-AB06W/5

Hmotnost 0.75 kg
Způsob připojení 802.11.b/g/n 2.4G WiFi
Baterie 18650
Zdroj napájení USB typu C (5V/1A)
Verze Bluetooth 5.0
Stupeň ochrany IPX5
Pracovní teplota -10 °C ~ 60 °C
Provozní vlhkost 0% ~ 90% RH
Rozměry skříně 200 × 150 × 66 mm
Rozměry solárního panelu 132 × 62 mm
Hlasitost Do 1 m 95 dB, do 3 m 90 dB

Video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: