Tuya wifi měřič výkonu proudovým transformátorem
Kód: 1557/JED
počet kanálů: Jednokanálový
Skladem
(4 ks)
| 1557/JED
Můžeme doručit do:
13.5.2026
999 Kč
825,62 Kč
bez DPH
počet kanálů: Dvoukanálový
Skladem
(7 ks)
| 1557/DVO
Můžeme doručit do:
13.5.2026
1 299 Kč
1 073,55 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
- V APP může zobrazit:
- Hodinový spotřebu (KWh)
- Dnes spotřebu (KWh),
- Měsíční spotřebu (KWh)
- Napětí (V),
- Aktuální výkon (W),
- Proud (A),
- Celkovou spotřebu (KWh)
Vyžití:
- Pro měření a záznam historie spotřeby energie
- Pro spínání spotřebičů v platformě Tuya/Smart Life dle naměřených hodnot, např: přetok z FVE.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Měřič spotřeby elektrické energie |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Pracovní teplota: | -10 °C - 50 °C |
| Rozměry: | 73x46x29mm |
| Rozsah měření proudu: | 0,2 - 80A |
| Napájení: | 110 - 240 V |
| Spotřeba energie: | 0,5W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
