Tuya wifi senzor teploty, vlhkosti a úrovně osvětlení

1 hodnocení
 
  • 1 z 5
 
  • podpora aplikace Tuya / Smart Life
  • měří teplotu a vlhkost a úroveň osvětlení
  • on-line zobrazuje v aplikaci a na display
  • wifi připojení přímo na váš router
  • podpora scén, spínání dle naměřených hodnot
  • záznam hodnot den/měsíc/rok
  • alarm teploty a vlhkosti
  • hodiny, budík, velký display
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
31.5.2024
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 200 Kč (–20 %)
Cena 660,33 Kč bez DPH
799 Kč    
Značka Tuya
Webová stránka značky tuya.com/
Kategorie TUYA/SMART LIFE
Záruka 2 roky
 

Nyní můžete pouhým pohledem zkontrolovat teplotu, vlhkost nebo intenzitu světla v místnosti. Senzor NEO vám poskytne přesná měření díky bezdrátovému připojení 2,4 GHz. Navíc vyniká velkým a snadno čitelným displejem. Snadno z něj přečtete aktuální čas a datum a díky funkci budíku už nikdy nezaspíte důležitou schůzku!

NEO/NAS-CW01W1

Inteligentní senzor

Senzor NEO vám umožní snímat mnoho parametrů. Detekuje teplotu v rozmezí -10 °C~60 °C a vlhkost od 0 % do 100 %. Díky bezdrátovému připojení poskytuje údaje v reálném čase. Navíc se bude pohodlně používat díky velkému a přehlednému displeji.

NEO/NAS-CW01W2

Ještě více možností

NEO je také vybaven světelným senzorem, který poskytuje údaje v rozsahu 0 až 157 000 luxů. Navíc z něj můžete snadno vyčíst i aktuální čas a datum. Už se nemusíte bát, že byste na důležitou schůzku opět usnuli, protože toto zařízení je vybaveno funkcí budíku. Nastavte si jej na 8 hodin ráno, když vstáváte, nebo na 22:30, když potřebujete jít spát.

NEO/NAS-CW01W3

Bezdrátové připojení

Zařízení NEO lze snadno spárovat s telefonem pomocí rozhraní Bluetooth 5.0, stačí se ujistit, že váš smartphone má přístup k síti Wi-Fi 2,4 GHz. Toto připojení je rychlé a stabilní, a navíc zaručuje přesné údaje v reálném čase. Pomocí speciální aplikace můžete senzor snadno ovládat, ať jste kdekoli.

NEO/NAS-CW01W4

Chytrá domácnost

Senzor NEO byl vytvořen s ohledem na pohodlí, takže jeho používání je jednoduché a intuitivní. S jeho pomocí můžete vytvořit chytrou domácnost, protože má možnost propojení s dalšími zařízeními, jako je poplašná siréna, chytrá žárovka nebo vypínač. Díky tomu můžete vytvářet chytré scény a časové plány.

NEO/NAS-CW01W5

Snadná instalace

Obáváte se náročné a zdlouhavé instalace? Se zařízeními NEO na ni můžete zapomenout! Od společného ovládání snímače a chytrého telefonu vás dělí pouze 3 jednoduché kroky. Stačí se připojit k síti Wi-Fi, poté stáhnout speciální aplikaci a přidat do ní zařízení. Navíc můžete snímač nainstalovat na zeď nebo jej umístit na noční stolek. Pro ještě snadnější ovládání vykazuje kompatibilitu se systémy, jako jsou Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Assisstant a Tmall Genie.

NEO/NAS-CW01W6

Model NAS-CW01W
Baterie 2x AA 1,5 baterie
Způsob připojení 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n)
Pracovní teplota -10 °C ~ 60 °C
Pracovní vlhkost 0%~100%
Intenzita světla 0~157000 luxů
Rozměry 84 × 55 × 32 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: