Tuya wifi termostat pro kotle a tepelná čerpadla
Kód: 1647Detailní popis produktu




Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Termostat |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Maximální zátěž: | beznapěťové, 16A |
| Rozměry termostatu: | 118x86x24mm |
| Rozměr přijímače: | 86x86x26mm |
| Rozsah teplot: | 5℃~60℃ |
| Maximální zátěž přijímače: | 3A /16A |
| Dosah RF signálu: | až 100m |
| Napájení přijímače: | 230V AC |
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
