Tuya wifi ventil s měřením průtoku a teploty vody
Kód: 1800/DN2Související produkty
Velikost: DN20 / 3/4″ palce
Skladem
(2 ks)
| 1800/DN2
Můžeme doručit do:
28.5.2026
4 497 Kč
3 716,53 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu


Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Zahrada |
| Velikost ventilu: | 3/4" (DN20) |
| Model: | FK-BV05 |
| Velikosti ventilu: | DN15, DN20, DN25, DN32 |
| Maximální tlak: | 1,0 MPa |
| Vstupní napětí: | DC 5 V / 2 A |
| Stupeň krytí IP: | IP65 |
| Rozsah průtoku vody: | 0–5000 l/den |
| Rozsah teploty vody: | 0–100 °C |
| Způsob připojení: | 2.4G WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
Video
Video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
