Tuya zigbee senzor půdní vlhkosti, solární
Kód: 1794Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Senzor / čidlo |
| Komunikační protokol: | Zigbee 3.0 |
| Typ čidla: | Půdní vlhkosti |
| Solární nabíjecí proud: | 35mA |
| Rozsah měření teploty: | -10-60℃ |
| Přesnost detekce teploty: | 0,5 ℃ |
| Rozsah měření vlhkosti půdy: | 3% |
| Frekvence odesílání dat: | 10 minut |
| Provozní teplota: | -10-60 °C |
| Provozní vlhkost: | 0-100% |
| Stupeň krytí IP: | IP66 |
| Způsob připojení: | ZigBee IEEE 802.15.4 |
| Rozměry: | 86x86x146mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
