Sonoff 5V/12-32V zigbee
Kód: 982/JEDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- kompatibilní s Amazon Alexa, Asistent Google, IFTTT, Google Nest
- možnost volby dvou pracovních režimů na výstupu, Self-locking - stiskem změní stav nebo Inching (sepne nebo rozepne na 1 vteřinu)
- podpora zigbee bridge mnoha výrobců: Sonoff, Eachen, Tuya/Smart Life, Amazon, Philips, Samsung.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | eWeLink |
| Typ zařízení: | Spínač / relé |
| Komunikační protokol: | Zigbee 3.0 |
| Maximální zátěž/kanál: | 10A |
| Napájecí napětí: | 5V, 12-32V |
| Značka: | eWeLink |
| Napětí : | 5V DC nebo 7V-32V AC/DC |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Maximální spínaný proud : | 10A/kanál |
| Provozní teplota: | 0ºC-40ºC |
| Rozměry 1 kanál: | 69x41x20mm |
| Rozměry 2 kanál: | 119x38x25mm |
| Rozměry 4 kanál: | 69x81x20mm |
Diskuze
Výpis diskuzí
S
Provozni teplota
Standa
Dobry den, je udavana provozni teplota 0-40 spravna? Tzn ze muze byt pouzit jen v dome? Dekuju
J
párování
jmb
Dobrý den,
jak přepnout do režimu párování dvoukanálovou verzi? Zkoušeli jsme to dva cca 2hod a nepovedlo se nám to ;-)
Děkuji
P
zigbee device
Petr
Dobrý den,
bude toto zařízení fungovat bez zigbee gatewaye, tedy pouze s aplikací Tuya?
Pokud ne, je možné např. v budoucnu přeflashovat tak, aby se zařízení chovalo jako wifi zařízení bez zigbee protokolu (aby nebyla zigbee gateway potřeba)?
Díky
