Záplavový senzor Zigbee
Související produkty
Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZigBee 3.0 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life, eWeLink |
| Rozměry: | 37x37x8mm |
| Stupeň ochrany: | IP67 |
| Způsob připojení: | ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4. |
| Napájení: | DC 3V (CR2032 baterie) |
| Pracovní teplota: | -10~55 stupňů |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
