9 chytrých scén, pro Sonoff TX Ultimate.

ředstavte si chytré řešení, které hladce integruje nástěnný vypínač, ambientní osvětlení, zvonek a alarm, vše v jednom. To je pozoruhodná odpověď, kterou TX Ultimate poskytuje! Díky pohodlné dotykové obrazovce, zářivým LED světlům, vestavěnému reproduktoru a vysokému výkonu je TX Ultimate dokonalým řešením pro potřeby vaší chytré domácnosti.

T5-úvod

Chcete-li využít plný potenciál TX Ultimate, můžete nastavit různé chytré scény pomocí aplikace eWeLink na vašem smartphonu. Tyto scény umožňují, aby různá zařízení fungovala v harmonii, takže váš život bude jednodušší. Pojďme prozkoumat některé inteligentní scénáře s použitím dvoukanálové verze TX Ultimate jako příklad:

 

 

 

 

Scéna 1:Magie západu slunce

Spouštění: Západ slunce
Akce: Kanál 1 zapnutý, Kanál 2 zapnutý

Nastavte TX Ultimate na automatické zapnutí všech kanálů při západu slunce. Ať je léto nebo zima, když slunce zapadá a padá tma, TX Ultimate rozzáří váš obývací pokoj.

Scéna 2: Noční atmosféra

Spouštění: Nastavte časovač na 23:00
Akce: Kanál 1 vypnutý, Kanál 2 vypnutý, okolní světlo zapnuto

Ve 23:00 vypněte všechna světla a aktivujte okolní světlo TX Ultimate pro příjemnou noční atmosféru. Nechte se TX Ultimate doprovázet do klidného spánku.

Scéna 3: Upozornění na pohyb

Spouštění: SNZB-03 detekuje pohyb
Akce: Ambient Light On + 30s Delay + Ambient Light Off + Efektivní čas ve 23:00

Vytvořte scénář pro krátké rozsvícení okolního světla, když je senzorem SNZB-03 detekován pohyb . To poskytuje vodící cestu v chodbě během noci, což zajišťuje bezpečnost bez plýtvání elektrickou energií.

 

 

Scéna 4: Obousměrné ovládání

Trigger: Single Click R5 Channel 1
Action: TX Ultimate Channel 1 Toggle

Chcete ovládat stejné světlo ze dveří ložnice i postele? TX Ultimate podporuje eWeLink-Remote Control. Po přidání R5 a konfiguraci této scény můžete světla ovládat pomocí TX Ultimate a R5. Přilepte R5 k lůžku a dosáhnete obousměrného ovládání!

Scéna 5: Chytrý zvonek

Trigger: Single Click S-MATE2 Channel 1
Action: TX Ultimate Doorbell Sound

Vylepšete funkčnost svých dveří s TX Ultimate. Zapojte S-MATE2 do tlačítkového spínače a vytvořte scénu zvonku. Díky vestavěnému reproduktoru můžete slyšet zvuk TX Ultimate, když někdo venku stiskne S-MATE2.

Scéna 6: Upozornění na vetřelce

Spouštění: CAM Slim detekuje pohyb
Akce: TX Ultimate Alarm Sound

Ochraňte svůj domov s TX Ultimate. Když CAM Slim detekuje něčí pohyb na dvoře v noci, TX Ultimate okamžitě spustí alarm, který vás upozorní a potenciálně odradí vetřelce.

Scéna 7: Ranní sluníčko

Spoušť: Přejeďte doleva na TX Ultimate
Action: ZBCurtain se otevře

Zažijte nový způsob spouštění scén přejetím na TX Ultimate. Ráno posuňte doleva, abyste roztáhli závěsy a pozvali vás do slunečního tepla.

 

Scéna 8: Čas na párty

Spouštění: Přejeďte prstem doprava na TX Ultimate
Action: Aktivujte scénu „Party“ + okolní světlo zapnuto

Uspořádat shromáždění? Přejetím prstem doprava aktivujete scénu večírku a nastavíte barevné režimy pro chytré LED pásky a žárovky. Okolní světlo TX Ultimate spojuje zábavu!

Scéna 9: Rychlé vypnutí

Spoušť: Přejeďte doleva na TX Ultimate
Action: Vypněte všechna zařízení

Kromě aktivace scén použijte přejetí pro rychlé ovládání zařízení. Při odchodu přejeďte prstem doleva TX Ultimate na vchodu a okamžitě zhasněte všechna světla a spotřebiče, abyste ušetřili energii.

Toto je jen několik příkladů. Díky všestranným možnostem TX Ultimate můžete vytvářet více přizpůsobené scény na základě vašeho životního stylu. Vytvořte scénu, která se rozsvítí, když SZNB-02P detekuje teplotu nad 32°C, nebo nastavte zvuk zvonku jako budík na 8:30. Využijte NFC Tagy k okamžité aktivaci TX Ultimate . Přejetím otevřete kávovar, televizi, ventilátor nebo dokonce dveře auta.

TX Ultimate je nyní k dispozici a je připraven vylepšit váš zážitek z chytrého bydlení. Objevte budoucnost chytrých scén s TX Ultimate a užijte si bezproblémové a živé domácí prostředí!