Nejzajímavější zařízení ze stáje Sonoff, TX Ultimate.

0. Úvod

Vítejte v barevném zážitku z chytré domácnosti s TX Ultimate ! Tento inovativní inteligentní nástěnný vypínač je vybaven LED světly obklopujícími jeho panel, což vám umožní přizpůsobit atmosféru vašeho pokoje. Díky až 3 kanálům a krytům přepínačů, které jsou k dispozici v různých stylech, TX Ultimate hladce zapadne do vašeho pokoje. Na rozdíl od běžných dotykových spínačů nabízí TX Ultimate větší dotykovou plochu, pokrývající téměř celý panel. Užijte si pohodlí snadné aktivace jednoduchým lehkým stisknutím.
Prozkoumat další scénáře a funkce aplikací? Pokračujme.

T5-úvod

1. Vylepšete svůj prostor pomocí okolního osvětlení

TX Ultimate nabízí 8 různých režimů okolního světla, které poskytují nekonečné možnosti pro váš prostor. Použijte jej jako noční světlo, které vám pomůže navést cestu vpřed, vytvořit barevnou atmosféru pro každou příležitost, užít si pulzující světelnou atmosféru večírku s přáteli, když je aktivován režim Párty, nebo jej použít jako nástěnné svítidlo, které dodá eleganci. tvůj pokoj.

Světelné režimy T5

2. Hlasem aktivované ovládání

Zažijte pohodlí handsfree s hlasovými příkazy. Jednoduše řekněte „Alexo, zhasni světla“ nebo „OK Google, zhasni světla“, když se povalujete na pohovce, a sledujte, jak vaše světla automaticky reagují, což vám umožní plně se ponořit do svého oblíbeného filmu nebo pořadu.

T5-hlasové ovládání

3. Multisenzorická dotyková zpětná vazba

TX Ultimate je navržen tak, aby zapojil vaše smysly, každé stisknutí spustí interaktivní efekt, hladce kombinuje LED světla, reproduktory a vestavěný motor. Nechte integrované LED osvětlení tančit kolem vypínače a vrhat jemnou a okouzlující záři. Reproduktory také ožívají a vydávají zvukový přechod, který dokonale ladí s okolními světly. Tím ale zážitky nekončí! S každým stisknutím ucítíte jemné, ale zřetelné vibrace panelu, jako by spínač ve vašich rukou ožil. Tato vícesmyslová dotyková zpětná vazba posouvá interakci na zcela novou úroveň a vytváří pohlcující a interaktivní dotykový zážitek.

T5-zpětná vazba

4. Více gest, více efektů

Objevte všestrannost TX Ultimate se třemi různými akcemi prstů, které nabízejí více spouštěcích efektů. Krátké stisknutí na každém kanálu ovládá zapnutí/vypnutí, zatímco přejetím můžete spustit předdefinované chytré scény. Dotyk několika prsty navíc umožňuje snadné ovládání okolních světel, což vám umožní bez námahy vytvořit požadovanou atmosféru.

T5-tam spouštěcí efekty

5. Bezdrátové místní obousměrné ovládání

TX Ultimate funguje jako brána eWeLink-Remote a nabízí bezproblémové bezdrátové místní obousměrné ovládání. Vytvořením chytré scény můžete použít TX Ultimate a scénický ovladač R5 nebo S-MATE k současnému ovládání stejných světel. To eliminuje potřebu složité kabeláže a zjednodušuje ovládání napříč více zařízeními.

R5 a S-MATE jsou dílčí zařízení eWeLink-Remote, po jejich spárování s TX Ultimate pak můžete TX Ultimate ovládat lokálně pomocí R5 nebo S-MATE prostřednictvím signálu eWeLink-Remote.

T5-ewelink-dálkový ovladač

6. Zjednodušte si život pomocí automatizace

Využijte funkce časovače a inteligentních scén k automatizaci svých každodenních činností. Nastavte časovače tak, aby automaticky zapnuly ​​světla v konkrétních časech, nebo vytvořte vlastní chytré scény pomocí intuitivních gest a vestavěných zvukových efektů. Nechte TX Ultimate zvládnout vaše potřeby v oblasti automatizace a usnadněte si život.

T5-chytrá scéna

7. Doporučené scénáře s TX Ultimate

1. Vítejte doma: Vytvořte příjemnou atmosféru, když se vrátíte domů. Když vejdete předními dveřmi, pohybový senzor detekuje vaši přítomnost a aktivuje uvítací scénu. Vytvořte předdefinovanou scénu se svým TX Ultimate: osvětlení na chodbě se rozsvítí a L3 Pro přejde do režimu okolního osvětlení, aby vytvořil relaxační náladu. Pak si jen lehněte na pohovku a užijte si pohodlí a pohodlí, když po dlouhém dni vstoupíte do dobře osvětleného a příjemného prostoru.

T5 - vítejte doma

2. Vytvořte si okamžité domácí kino: Jste unavení po dlouhém dni v práci a chcete si odpočinout u filmu? Okamžitě proměňte svůj životní prostor na domácí kino spuštěním předem definované scény. Jednoduchým přejetím TX Ultimate zavřete závěsy pomocí SONOFF ZBCurtain , vypněte všechna světla a aktivujte režim okolního světla. Ponořte se do filmového zážitku nebo dálkově ovládejte TX Ultimate ze svého telefonu při odpočinku na pohovce. Užijte si pohodlí domácího kina na dosah ruky.

Inteligentní scéna T5

3. Užijte si klidný noční spánek: Představte si to, chvíli si v posteli čtete a chystáte se ke spánku a uvědomíte si, že nejsou zatažené závěsy, není zapnutá klimatizace a nejsou zhasnutá světla. . Vstát a zhasnout světla je příliš daleko a dálkový ovladač není v dosahu. Závěsy jsou také v určité vzdálenosti od postele. No, co děláš? Stačí nastavit časovač pro TX Ultimate , automaticky zhasnout světla každý den v určitou dobu a zajistit tak klidnou atmosféru pro spánek. Vytvořte si přizpůsobenou scénu, která aktivuje režim nočního světla, zatáhne závěsy a zapne klimatizaci, a to vše najednou, což poskytuje pohodlné prostředí pro podporu kvalitního spánku.

Inteligentní scéna T5

4. Okamžitá upozornění pro vylepšené zabezpečení: Zajistěte klid pomocí automatických bezpečnostních funkcí. Integrujte TX Ultimate s chytrými dveřními senzory a kamerami, abyste zvýšili zabezpečení svého domova. Když jsou dveře otevřeny nebo je detekován pohyb, světla zablikají, zazní alarm a můžete si prohlédnout monitorovací obrazovku v reálném čase, abyste zjistili, co se stalo po spojení TX Ultimate s CAM Slim. Buďte v klidu s vědomím, že váš domov je chráněn a na jakoukoli neočekávanou aktivitu budete okamžitě upozorněni.

Inteligentní scéna T5

8. Závěr

Závěrem lze říci, že chytrý nástěnný vypínač TX Ultimate není jen jednoduchý vypínač – je to výkonné a všestranné zařízení, které do vaší chytré domácnosti přináší novou úroveň funkčnosti a interaktivity. Díky přizpůsobitelným LED světlům, více dotykovým gestům a bezproblémové integraci s hlasovými asistenty nabízí TX Ultimate skutečně pohlcující a interaktivní zážitek.

Závěr T5

Od ovládání světel až po vytváření živé atmosféry se tento chytrý spínač bez námahy přizpůsobí vašim potřebám a preferencím. Ať už připravujete náladu na útulný filmový večer, zvyšujete zabezpečení svého domova pomocí automatických funkcí nebo si jednoduše užíváte pohodlí hlasového ovládání, TX Ultimate poskytuje bezkonkurenční úroveň pohodlí a ovládání.