Yeelight E27 Smart Bulb W4 barevná

1 hodnocení
 
  • 1 z 4
 
  • Yeelight je součástí ekosystému Xiaomi
  • barevná, stmívatelná wifi žárovka
  • kompatibilní s app Yeelight, eWeLink, Smartthings, Homekit
  • návod na spárování s eWeLink zde
  • ultra nízká spotřeba v pohotovostním režimu 0,23W
  • wifi připojení do vaší domácí sítě
  • nastavení jasu, kategorie F, svítivost 806lm
Dostupnost Objednáno
Cena 329,75 Kč bez DPH
399 Kč    
Značka Yeelight
Kategorie Chytré osvětlení
Záruka 2 roky
 

Volné nastavení parametrů světla

GU10 Color bude svítit přesně tak, jak si přejete. Pomocí speciální aplikace můžete snadno nastavit barevnou teplotu světla, stejně jako jeho jas a barvu. Můžete tak zajistit, aby vaše osvětlení dokonale odpovídalo dané příležitosti. Setkání s přáteli, romantická večeře, klidný večer se šálkem čaje a oblíbeným televizním seriálem - s Yeelight vždy vytvoříte jedinečnou atmosféru. Chcete více? Synchronizujte světlo s hudbou a sledujte, jak se mění v rytmu hudby - ideální pro domácí párty!

 

Perfektní volba pro každého hráče

Máte rádi počítačové hry? Yeelight GU10 nabízí něco i pro vás! Žárovka je kompatibilní s herními platformami Razer Chroma a Overwolf, takže můžete přizpůsobit osvětlení tempu hry. Vyzkoušejte tyto možnosti a užijte si úžasné světelné efekty způsobené různými herními událostmi. S Yeelight se můžete spolehnout na ještě větší pohlcení!

 

Jednoduchá konfigurace a dálkové ovládání

Nemusíte si dělat starosti se složitým nastavením GU10 Color. Jednoduše zašroubujte žárovku, poté ji připojte k Wi-Fi a přidejte ji do aplikace Yeelight. Celý proces je nesmírně jednoduchý. Zařízení můžete také spárovat s aplikacemi Google Assistant, Samsung SmartThings a Amazon Alexa. Od pohodlného dálkového ovládání osvětlení vás tak dělí opravdu jen málo - ovládat ho můžete přímo v aplikaci nebo jednoduchými hlasovými příkazy.

 

Pohodlné ovládání více žárovek

Úhel rozložení světla žárovek GU10 Color je 36° - můžete jich tedy úspěšně nainstalovat více a optimálně tak osvětlit vybrané místnosti. Výrobky je také možné seskupit pro současné ovládání. Nemusíte tak ovládat každou žárovku zvlášť. Pokud vytvoříte skupinu, stačí zapnout jedno zařízení nebo upravit jeho parametry a ostatní budou okamžitě následovat.

 

Šetrné k životnímu prostředí

Obrovské možnosti žárovky jdou ruku v ruce s její energetickou účinností. Maximální příkon zařízení je 4,5 wattu a v pohotovostním režimu spotřebuje pouze 0,4 wattu. To znamená, že jejím používáním ušetříte elektrickou energii i peníze. Vsaďte na tuto ekologickou žárovku a zapomeňte na příliš vysoké účty!

  

Hmotnost 0.052 kg
Příkon 9W
Závitové připojení E27
Způsob připojení Wi-Fi IEEE802.11b/g/n 2,4GHz
Provozní teplota -10°C až +40°C
Provozní vlhkost : 0-85 % relativní vlhkosti
Rozměry 60x110 mm
Svítivost 806 lm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: