Tuya 4ch GSM 4G-LTE spínač
Kód: 1634Detailní popis produktu
Jak to funguje?
-
Vložíte datovou SIM kartu: Spínač se přes ni přihlásí k mobilní síti a vytvoří si vlastní šifrované spojení s cloudem (internetem).
-
Povel z aplikace: Když v mobilu kliknete na tlačítko, pošlete přes internet datový balíček, který cloud doručí přímo do spínače.
-
Sepnutí a potvrzení: Modul okamžitě sepne relé a pošle vám do aplikace zpětnou vazbu, že je hotovo.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Spínač / relé |
| Komunikační protokol: | GSM/4G |
| Maximální zátěž/kanál: | 10A |
| Napájecí napětí: | 5V, 12-32V |
| Počet kanálů: | 4 kanálové |
| Rozměry: | 73x46x29mm |
| Napájení: | AC 7-32V , Micro USB 5V input |
| Maximální spínaný proud: | 2200W/10A |
| Životnost: | Více než 100.000 sepnutí |
| Způsob připojení: | 4G-LTE |
| Pracovní teplota: | -20℃~70℃ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
