Tuya Smart WiFi vodní ventil s měřením
Kód: 1452/DN2Detailní popis produktu
S naším Tuya Smart WiFi Water Valve nebylo ovládání tlaku vody, průtoku, teploty a spotřeby vody nikdy jednodušší. Náš produkt také zahrnuje schopnost kontrolovat úniky vody a umožňuje vám zapnout/vypnout vodní ventil pouze jedním klíčem, a to vše z pohodlí vašeho chytrého telefonu prostřednictvím APP.
Náš WiFi Water Valve je kompatibilní s Alexa a Google Home, což znamená, že můžete snadno ovládat přívod vody pouhým hlasem, což vám poskytne hands-free zážitek. Náš vodní ventil také obsahuje funkci měření teploty, která vám umožní snadno sledovat teplotu vody.
Ale to není vše – náš produkt vyniká svými jedinečnými funkcemi, jako je monitorování spotřeby vody, které vám pomohou sledovat vaši spotřebu vody. Tato funkce vám pomůže šetřit vodou a ušetřit peníze za účty za energie.
Na závěr, pokud hledáte chytré, efektivní a spolehlivé řešení řízení vody, nehledejte nic jiného než náš Tuya Smart WiFi Water Valve. Díky svým působivým funkcím a kompatibilitě s Alexa a Google Home je dokonalým doplňkem každé moderní domácnosti.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Zahrada |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Velikost ventilu: | 3/4" (DN20), 1" (DN25) |
| Hlavní přívod vody: | 1" (lze objednat i 3/4) |
| Rozteč/vzor závitu: | 1"-11.5NPS; 3/4"-14NPS |
| Rychlost průtoku vody: | 1"---0,11~34,3 gal/min; 3/4"--0,07~22 gal/min |
| Doba zapnutí/vypnutí: | 8 sekund |
| Tlak vody: | 20-100 psi Přesnost: ±2,5 % |
| Teplota vody: | -10℃~ 65℃ (14F~149F) |
| Pracovní vlhkost: | 10-80% |
| Životnost produktu: | 90 000 provozních hodin (10 let) |
| Rozměry: | 195mm*70mm*90mm |
| ? Stupeň ochrany: | IPX7 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)