Tuya TH15 dual termostat
Kód: 1179/SI7Detailní popis produktu



Doplňkové parametry
| Kategorie: | TUYA/SMART LIFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | TUYA/Smart-Life |
| Typ zařízení: | Termostat |
| Komunikační protokol: | Wifi |
| Napájení: | 90V-250V AC (50/60Hz) |
| Maximální proud: | 15A |
| Rozsah měření teploty: | -40~80 °C / -40~176 ° F |
| Rozsah měření vlhkosti: | 0~99% |
| Přesnost měření: | ±3%H ±0.5℃ |
| Způsob připojení: | 802.11.b/g/n 2.4G WiFi |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
