Tuya chytrý termostatický radiátorový ventil TRV06 Zigbee 3.0

5 hodnocení
 
 • 1 z 3
 
 • Kompatibilní s Tuya/SmartLife Bridge
 • Model: TRV06 Zigbee 3.0
 • Týdenní program s možností volby teploty a času
 • CE, RoHs certifikace
 • kompatibilní s konektory RA, RAV, RAVL
 • Pracovní teplota 5 - 60 stupňů
 • Podpora Google Home a Amazon Echo
 • Dotykové ovládání na hlavici
 • Funkce: otevřené okno, prevence kamene, dětský zámek, nezámrzná teplota
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do
17.6.2024
Cena 908,26 Kč bez DPH
1 099 Kč    
Značka Tuya
Webová stránka značky tuya.com/
Kategorie TUYA/SMART LIFE
Záruka 2 roky
 

Chytrý termostatický ventil Avatto TRV06 Zigbee 3.0 TUYA

Udělejte si ve svém bytě příjemné teplo. Chytrý termostatický ventil Avatto TRV06 vám umožní ovládat jej na dálku téměř odkudkoli na světě pomocí aplikace Tuya a také vytvářet provozní plány. Rozbočovač (není součástí balení) vám umožní využívat všechny funkce, které termostatický ventil nabízí. Spolupracuje také s inteligentními hlasovými asistenty. Disponuje řadou praktických funkcí, včetně detekce otevřeného okna, odstraňování vodního kamene a ochrany proti zamrznutí. Je také vybaven LED displejem pro snadný přístup ke klíčovým informacím.

Funkce odvápňování

Mějte jistotu, že je váš ohřívač plně funkční. Hlavice TRV06 jednou za dva týdny zcela otevře ventil na dobu přibližně 30 sekund. Toto řešení zabrání tvorbě velkého množství vodního kamene. Na displeji se zobrazí "Ad" a po 30 sekundách se radiátor vrátí do předchozího provozního stavu.

Inteligentní detekce otevřeného okna

Vysoké účty za vytápění jsou minulostí. Zařízení je vybaveno funkcí otevřeného okna. Co to znamená? Když termostatický ventil zjistí pokles teploty v místnosti o více než 6 °C během 4 minut, okamžitě vypne topení. Toto řešení vám ušetří peníze! Funkce se vypne po zjištění nárůstu teploty o 3 °C nebo automaticky po 48 minutách. Vypnout jej můžete také ručně.

Ještě více možností

TRV06 nabízí funkci Anti-Freezing, která účinně chrání systém před zamrznutím. Když je topení vypnuté a teplota v místnosti klesne pod 5 °C, zařízení automaticky zapne topení. Ventil navíc inteligentně ukládá poslední nastavené parametry - mimořádně užitečná funkce zejména v případě výpadku proudu. K dispozici je také dětská ochrana a je možné ovládat několik termostatů v různých místnostech.

Pohodlné dálkové ovládání

Všechny nejdůležitější informace na dosah ruky! Stáhněte si aplikaci Tuya Smart do svého chytrého telefonu nebo tabletu a pohodlně spravujte ventil TRV06 odkudkoli. Po připojení zařízení k rozbočovači (není součástí dodávky) jej můžete ovládat také pomocí chytrých hlasových asistentů včetně Smart Things, Google Assistant nebo Amazon Alexa - k nastavení teploty v místnosti stačí jednoduchý hlasový příkaz! Zařízení je také možné sdílet s dalšími členy a vytvořit tak společnou chytrou domácnost.

Přizpůsobte jeho provoz svému rozvrhu

Nyní můžete vytápění ve své domácnosti snadno přizpůsobit svému životnímu stylu. Zařízení umožňuje vytvářet týdenní provozní plány prostřednictvím aplikace. Díky němu můžete snadno přizpůsobit teplotu v každé místnosti svým potřebám. Už se nemusíte obávat, že se ráno probudíte v promrzlé místnosti!

S důrazem na detail

Termostatický ventil Avatto je vybaven přehledným LED displejem, díky kterému získáte přístup k nejdůležitějším informacím o stavu jeho provozu. Z jeho úrovně se dozvíte o stavu vytápění, nastavené teplotě nebo zvoleném režimu. Upozorní vás také na nízkou úroveň nabití baterie.

Přiložená stránka

 • Chytrý termostatický ventil
 • Adaptér Danfoss RA
 • Adaptér Danfoss RAV
 • Adaptér Danfoss RAVL
 • návod k použití
Barva bílá
Rozměry 118 x 124 x 33 mm
Materiál ABS, tvrzené sklo
Způsob připojení ZigBee 3.0 IEEE 802.15.4.
Baterie 2x baterie AA 1,5 V (není součástí dodávky)
Teplotní rozsah 5°C~60°C
Spotřeba v pohotovostním režimu 0,45 W/0,1 mA
Provozní teplota -10 °C~40 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: